Vánoce 2005

Vážení čtenáři,

opět k nám přichází období vánočních svátků symbolizující naději na příchod něčeho nového – lepšího…

Všichni máme společné přání a tím je pevnější zdraví. Dále si většina z nás přeje, abychom alespoň nemuseli trpět nedůvěrou a zlehčováním od okolí, když už nás životem provází, a to bez vlastního zavinění, vyčerpávající nemoc.

Do nového roku vám tedy přejeme stabilní zdraví a nalezení účinné pomoci v boji s nepříznivou zdravotní i životní situací. Snad k tomu trochu napomohou i naše webové stránky, ačkoliv bychom nám všem přáli, aby byly tyto stránky nadbytečné, a to z důvodu, že by nemocní CFIDS měli zajištěnou adekvátní zdravotní a sociální pomoc dle svých skutečných potřeb. A stejně jako se čas od času v celoplošných médiích objevují novinky o pokroku ve výzkumu jiných chorob, aby také o CFIDS přinášela zásadní informace média s vysokou sledovaností. CFIDS by přestal být „ilegální nemocí“ s názvem zkreslujícím utrpení pacientů.

Na konci roku je nejen vhodné předávat si přání, ale též vyjádřit poděkování.

V první řadě musíme poděkovat dvěma předním spolupracovníkům.

Za sponzorování webu, technickou podporu a zázemí náleží díky vždy ochotnému specialistovi IT Frankymu a dále překladateli zahraničních studií profesionální úrovně PaDovi. Oba pánové jsou velice vytížení a jejich nezištného přijetí závazku k CFIDS webu si nesmírně ceníme.

Vážíme si každého dalšího přispění k naší činnosti. Bez vaší podpory to nedokážeme.

Tak tedy hodně nezdolné síly v novém roce

všem přeje

Váš redakční tým

 

Označeno s: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*