Registrace

Co získám přihlášením k odběru novinek na stránkách ME/CFS.cz?

Předně vyjádříte podporu našemu projektu. To je nesmírně důležité pro plnění našich cílů.

Registrační formulář najdete vpravo vedle tohoto článku, na mobilních zařízeních pod článkem. Touto registrací zároveň vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací zde.

Po zadání Vaší e-mailové adresy do formuláře pro přihlášení a dokončením registrace z tohoto svého e-mailu se stáváte registrovaným čtenářem a členem internetového Klubu pacientů ME/CFS.cz. Neplynou Vám z toho žádné povinnosti ani závazky, neplatíte žádné poplatky.

Registrací u nás získáte zdarma zasílání zpravodaje o novinkách na webu + dalších zajímavých zpráv a důležitých upozornění ve věci ME/CFS na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. (Zasílání našich zpravodajů probíhá 1 x – 2 x měsíčně, takže určitě nezatížíme vás ani vaši e-mailovou schránku.)

Pokud používáte facebook, svou podporu vyjádříte také udělením To se mi líbí naší facebookové stránce https://www.facebook.com/MEcfs.cz.

Snažíme se o vybudování seznamu e-mailových kontaktů na lidi se zkušeností s ME/CFS, ať již vlastní nebo někoho z blízkých, dále sympatizantů a zájemců o informace o ME/CFS, protože pokud si máme pomáhat a spolupracovat, musíme mít na sebe kontakt. Všichni potřebujeme v případě nemoci diagnostiku a léčbu. Tato základní potřeba však není při onemocnění touto chorobou naplněna. Pojďme to společně změnit. Jak? Díky registraci se včas dozvíte o akcích týkajících se ME/CFS. Zapojením do akcí vlastně podporujete sami sebe a své blízké. Musí být vidět a slyšet, že nejsme jen pár jednotlivců, ale že nás jsou desetitisíce. Každý hlas je přitom důležitý.

ME/CFS.cz má aktuálně 385 registrovaných členů. Děkujeme za vaši přízeň. Budeme rádi, pokud se dále podíváte zde.

Publikováno dne 12. 5. 2017

Poslední aktualizace dne 12. 5. 2020