Pravidla a podmínky

ME/CFS.cz neposkytuje a v žádném případě nenahrazuje lékařskou, právní ani sociální pomoc! Slouží výhradně jako zdroj informací v oblasti nemoci myalgická encefalomyelitida /syndrom chronické únavy (ME/CFS), tj. vážné zánětlivé neuroimunitní nemoci, a lidská podpora v nelehké životní situaci. Náš projekt má za cíl zviditelnit problematiku této choroby a přiblížit ji veřejnosti.

Návštěvníci stránek mohou u některých článků přidávat vlastní komentáře. Děkujeme za váš zájem přispívat do komentářů na ME/CFS.cz. Stojíme o užitečné a zdvořilé názory k věci, jejichž úmyslem je poskytovat ostatním podporu, další přínosné informace nebo prezentovat doplňující informace k publikovaným materiálům, které pomohou v osvětě. Nepřípustné je zneužívání stránky k šíření reklamy, odkazů na stránky s nelegálním obsahem a porušovaní psaných i nepsaných pravidel civilizované společnosti. Povinností přispěvatelů je respektovat cíle projektu ME/CFS.cz.

Lidem, kteří nerespektují účel stránky a zneužívají internetovou anonymitu je administrátor oprávněn příspěvky odstranit a přístup zablokovat.

Uveřejněné příspěvky reprezentují názory jejich autorů a nemusí vždy vyjadřovat názory redakce ME/CFS.cz. Pokud se rozhodnete cokoliv vyzkoušet na základě textů uveřejněných na ME/CFS.cz, činíte tak na vlastní odpovědnost.

Dne 12. 5. 2017