Podání prvního návrhu na schválení Ampligenu u FDA se plánuje v roce 2006

Hemispherx Biopharma bude na třetí celosvětové konferenci o zdravotní péči prezentovat nové informace. Přednáška spadá do období Mezinárodního dne CFS.

Filadelfie, 11. května 2006

Společnost Hemispherx Biopharma, Inc. dnes oznámila, že její ředitel pro zdravotnictví, David R. Strayer, MD, bude 15. května přednášet v Monte Carlu na 3. celosvětové konferenci o zdravotní péči. Živé internetové vysílání jeho přednášky bude k dispozici na webových stránkách společnosti  www.hemispherx.net. Archivovaná verze přednášky bude k dispozici devadesát dní.

Dr. Strayer bude referovat o pokroku a výsledcích dosažených společností v posledních měsících, včetně podání informací o auditovaných výsledcích III. fáze testů experimentálního aplikování imunostimulantu Ampligen ® na chronický únavový syndrom (CFS). Informace společnosti Hemisherx Biopharma přicházejí krátce po zprávě amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), sídlícího v Atlantě, ve státu Georgia, o výsledcích svých výzkumů, které prokazují, že CFS má biologickou a genetickou podstatu.

12. květen je Národním dnem CFS a FM, který si připomínají mnohé vládní agentury, výzkumné a akademické instituce a výrobci léčiv, spolupracující při hledání vhodných způsobů boje s těmito chorobami a s jejich ekonomickým dopadem činícím více než devět miliard dolarů ročně. Hemispherx Biopharma přispívá k těmto aktivitám sponzorováním klinického výzkumu. Během roku 2006 plánuje podat první návrh (New Drug Application) na schválení Ampligenu ® pro oficiální léčbu CFS.

Zdroj: http://www.pharmalive.com/

Překlad pro ME/CFS.cz: PaD

Označeno s: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*