12. květen – o čem se nemluví, jako by nebylo

Vydáno: 25. 4. 2018
Autor: Alena K. ve spolupráci s redakcí ME/CFS.cz

Zdroj obr.: MEAwarenessPics Publikováno se souhlasem.

Blíží se 12. květen – náš velký Den, kdy máme ideální příležitost upozornit na osudy tisíců dospělých i dětí trpících myalgickou encefalomyelitidou (ME), později známou i pod zavádějícím názvem chronický únavový syndrom (CFS). Pokud chceme zvýšit povědomí o naší nemoci ve společnosti, je nutné informovat média. Letos se tohoto úkolu ujala paní Alena K., naše nová posila.

  • Dopis, který rozeslala médiím, si můžete přečíst pro inspiraci zde.
  • Tisková zpráva – avízo akce – je k dispozici na odkaze zde.
  • Seznam oslovených médií najdete zde.

Pokud vás napadají ještě další média, na která jsme v letošní informační kampani zapomněli, napište nám – nebo ještě lépe, napište jim a pošlete nám kopii na redakční e-mail. Zařadíme je do seznamu.

Poděkování: Děkujeme paní Aleně K., nové spolupracovnici klubu ME/CFS.cz, a všem, kdo letos pomáhají s přípravami na 12. 5., za jejich obětavou činnost.

 

Označeno s: , , ,
One comment on “12. květen – o čem se nemluví, jako by nebylo
  1. Alena K. napsal:

    Přesně tak, napište také do televize či do tisku! Stačí krátce. V seznamu oslovených médií v článku najdete i kontakty. Čím více podnětů od nás média dostanou, tím větší šance na úspěch. Dokud se o nás veřejnost a zejména odborná veřejnost nedozví, naše situace se nezlepší. Alena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*